Projektowanie grafiki

Podobno obraz wyraża więcej niż tysiąc słów. I słusznie, bo komunikacja jest istotną częścią każdej firmy. Jeśli Twoi odbiorcy lub potencjalni klienci nie rozumieją, czym zajmuje się Twoja firma, nie uda Ci się przyciągnąć nowych zainteresowanych, ani zwiększyć wzrostu. Oczywiście, istnieją inne sposoby przekazywania informacji: za pomocą słów, fraz i treści. Jednak to wizualne środki są najlepszym sposobem trafienia do umysłu odbiorców, tak by wiadomość została wyryta w pamięci widza.

Projektowanie loga

Logo to graficzne przedstawienie Twojej firmy, którego głównym celem jest zdobycie zaufania klientów. Ponieważ rynek staje się bardziej konkurencyjny – wyróżnienie jest wyzwaniem. Logo to coś więcej niż tylko tekst lub rysunek. Moje prace są  dobrze zaprojektowane, zgodne z tożsamością marki i zapadające w pamięć.

Materiały reklamowe

Jeśli potrzebujesz wizytówek, ulotek, bookletów, katalogów, papieru firmowego, etykietek, naklejek lub kalendarzy, to trafiłeś w dobre miejsce.

Gadżety reklamowe

Kubki, długopisy, magnesy, torby, smycze i inne? Nie ma sprawy!

Projektowanie wielkoformatowe

Potrzebujesz bilboardu, dużego plakatu, baneru reklamowego lub chcesz okleić samochód? Zgłoś się do mnie!

 

Identyfikacja wizualna

Właściwie dobrana strategia i narzędzia projektowe przekładają się na spójny obraz inwestycji. Pomagam tworzyć wizerunek firmy od samego początku jej istnienia. Kompleksowe budowanie marki oznacza jednoczesne i wielopoziomowe działania – zawiera w sobie wszystkie wcześniej wymienione usługi – od logo, przez wizytówki, aż po gadżety reklamowe.

 

Inne?

Nie znalazłeś usługi we wcześniej wymienionych punktach lub potrzebujesz czegoś nietypowego? Odezwij się do mnie, a na pewno uda się nam znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Proces realizacji projektów

Projektowanie

Proces rozpoczynamy od rozpoznania potrzeb, charakteru firmy oraz profilu odbiorców. Mając niezbędne informację możemy przygotować wstępne projekty.

Wizualizacja

Tworzę pierwszą wersję projektu, która może wymagać poprawek po konsultacji z Tobą. W przypadku druku wielkoformatowego lub materiałów i gadżetów reklamowych przygotowuję wizualizację.

Realizacja i druk

Po wprowadzeniu ewentualnych poprawek, przekazuję Ci gotowe projekty lub zajmuję się procesem wydruku, tak byś mógł otrzymać już gotowy produkt.

Moje projekty

  • design dostosowany do profilu Twojej firmy i klientów
  • projekty, które cieszą oko i przemawiają do odbiorców
  • kompleksowa obsługa - od pomysłu, przez projektowanie, do druku

Zainteresowany/a? Skontaktuj się ze mną

Wyślij maila na
lukasz@matelski.pl
lub zadzwoń pod nr
+48 736 856 375.

lukasz7matelskiDesign