Tworzenie stron internetowych Trójmiasto

Firmowa witryna internetowa jest w dzisiejszych czasach niezbędna. Nie tylko pozwala klientom znaleźć firmę i się z nią skontaktować. Daje możliwość zaprezentowania oferty szerokiemu gronu odbiorców. Dociera do nowych potencjalnych klientów. Zadbaj o obecność w sieci swojego biznesu!

Strona z CMS-em

Chcesz zbudować bardziej rozbudowaną stronę, którą w przyszłości będziesz samodzielnie aktualizował o nowości, wiadomości lub nowe produkty czy usługi? Strona z CMS-em (z ang. system zarządzania treścią) to rozwiązanie dla Ciebie! W cenie strony oferuję szkolenie z obsługi CMS-a dla Ciebie i Twoich pracowników.

Sklep internetowy

Posiadasz sklep stacjonarny i chcesz uruchomić sprzedaż internetową? A może prowadzisz już e-sklep, ale Twoja strona nie sprzedaje lub wymaga „odświeżenia”? Moje witryny zbudowane są w sposób przyjazny zarówno dla wyszukiwarek, jak i odwiedzających. Ze mną łatwiej zmienisz wizytę w sprzedaż.

Strona internetowa w trzech krokach

Projekt

Proces tworzenia witryny zaczyna się od zebrania informacji o Twojej firmie lub usłudze. Chcę lepiej zrozumieć, jakie są Twoje cele i co chcesz osiągnąć dzięki nowej witrynie, a także jaki jest profil Twojego klienta.

Wizualizacja

Informacje te są następnie wykorzystywane do tworzenia wizualizacji witryny internetowej, która zostanie przesłana do zatwierdzenia przed rozpoczęciem kodowania i właściwej budowy strony internetowej.

Realizacja

Nie musisz mieć żadnej wiedzy technicznej. Wszystkim zajmę się ja. Od konfiguracji hostingu do konfiguracji domeny i przesyłania plików na serwer. Projekt będzie gotowy, gdy będzie działać w sieci WWW.

Moje strony internetowe

  • nowoczesny design dostosowany do Twoich klientów
  • w pełni responsywne: świetnie wyglądające na wszystkich platformach - telefonie, tablecie, komputerze
  • w pakiecie z wszelką pomocą techniczną - nie musisz się martwić o domenę, hosting i obrazki

Zainteresowany/a? Skontaktuj się ze mną

Wyślij maila na
lukasz@matelski.pl
lub zadzwoń pod nr
+48 736 856 375.

lukasz7matelskiStrony WWW