Pozycjonowanie stron WWW Trójmiasto

Pozycjonowanie stron (SEO) to gałąź marketingu skoncentrowana na zwiększeniu widoczności w organicznych (bezpłatnych) wynikach wyszukiwania. Brzmi groźnie? Nie martw się, wytłumaczę Ci o co chodzi. Dzięki SEO mamy możliwość wpłynąć na czynniki, od których zależy jak wysoko Twoja witryna znajdzie się po wpisaniu w Google określonego zapytania. Na przykład, gdy ktoś chce znaleźć dobrego mechanika w Trójmieście, wpisuje „mechanik samochodowy Trójmiasto”. Najprawdopodobniej sprawdzi jedynie pierwszą stronę wyników wyszukiwania. Zadbaj, by Twoja witryna wyświetliła się jak najwyżej i by potencjalny klient trafił właśnie do Ciebie.

Pozycjonowanie ogólne

SEO ogólne skierowane jest do osób i firm świadczących swoje usługi niezależnie od lokalizacji. Jeśli prowadzisz swoją firmę w oparciu o kontakt telefoniczny, mailowy lub dojeżdżasz do klienta, pozycjonowanie ogólne to rozwiązanie dla Ciebie. Sprowadzę na Twoją witrynę wartościowy ruch, który przekujesz w zadowolonych klientów w całej Polsce i na Świecie.

Pozycjonowanie lokalne

Lokalne SEO to skuteczne rozwiązanie dla osób chcących, by ich biznes zaistniał również w Internecie. Jeśli prowadzisz restaurację, kwiaciarnię, pub lub lokalny sklep branżowy i chcesz by trafili do Ciebie także ludzie szukający odpowiedzi on-line, zgłoś się do mnie. Pomogę Twojej firmie promować swoje produkty i usługi wśród lokalnych klientów.

Pozycjonowanie sklepów

Prowadzisz sklep internetowy i wydajesz ogromne sumy by pozyskać klienta? Pozycjonowanie e-commerce to sposób na zwiększenie naturalnego ruchu z wyszukiwarek, który gwarantuje wysoką stopę zwrotu z inwestycji, dzięki wysokiemu współczynnikowi konwersji pozycjonowanych słów kluczowych.

SEO Trójmiasto w trzech krokach

Wybranie fraz kluczowych

Proces pozycjonowania rozpoczynamy od określenia Twoich potrzeb i celów, na których skupimy się prowadząc działania SEO. Po zbadaniu możliwości, przeanalizowaniu konkurencji i obserwacji rynku, wybierzemy najlepsze frazy kluczowe, które będą podstawą całej pracy nad pozycjonowaniem.

Audyt optymalizacyjny

Kolejnym krokiem jest audyt strony internetowej pod kątem SEO. Przeanalizuję techniczne aspekty Twojej witryny, od których zależą pozycje w wyszukiwarkach. Wprowadzę zmiany niezbędne do ich poprawy. Wezmę pod lupę treści na stronie i zadbam, by były przyjazne robotom Google oraz przydatne dla czytających je użytkowników.

Pozyskiwanie linków

Po upewnieniu się, że strona jest dobrze zoptymalizowana, przechodzimy do procesu pozyskiwania wysokiej jakości linków pochodzących z wartościowych stron, dzięki czemu wyszukiwarka Google może sklasyfikować Twoją witrynę jako godną polecenia. Od tej pory, Twoja strona internetowa może wzbić się na najwyższe pozycje, a Ty możesz pozyskiwać nowych klientów.

Zalety pozycjonowania stron

  • zwiększenie świadomości marki
  • jakościowy ruch organiczny i wysoki zwrot z inwestycji
  • wysoka efektywność kosztów

Zainteresowany/a? Skontaktuj się ze mną

Wyślij maila na
lukasz@matelski.pl
lub zadzwoń pod nr
+48 736 856 375.

lukasz7matelskiPozycjonowanie